Džiaugiamės ir  didžiuojamės  mūsų  priešmokyklinės “ Pelėdžiukų“ grupės                                                                                       ugdytiniu  Dovydu Abromavičiumi užėmusiam I vietą   Lietuvos priešmokyklinio amžiaus   ugdytinių kūrybinių darbų konkurse   “Galvelę turiu – knygelę kuriu“.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Vilniaus miesto ikimokyklinių įstaigų muzikinio ugdymo metodinės  tarybos  renginys   „GANDRINĖS. GANDRAI GANDRAI GA GA GA!“

Su pirmuoju zylės giesmės garsu vasario mėnesį pradedame laukti pavasario, kurį skelbia grįžtantys į namus paukščiai. Kovo 25 d. parskendančius gandrus nuo seno žmonės pasitikdavo švente, vadinama Gandrinėmis. Pratęsiant  2017 m. kovo   23   dienos    sporto-sveikatingumo  kūrybinės grupės surengtą  pramogą „Gandrinės“, lopšelio- darželio „Sakalėlio“ meninio ugdymo pedagogė Marija Jonilienė kartu su “ Drugelių“ grupės ugdytiniais bei jų auklėtoja metodininke Irena Orechoviene  dalyvavo Vilniaus miesto mokytojų namuose renginyje    “ GANDRINĖS. GANDRAI GANDRAI GA GA GA!“

………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Festivalis „Šakar makar – 2016“,

2016 m. kovo 16 d. ,,Boružėlių“ grupės ugdytiniai Ridas K., Agota S., Viltė G., Goda S. kartu su logopede Andžela Merkiene ir auklėtoja Irena Zubriene dalyvavo Respublikiniame muzikos ir teatro improvizacijų festivalyje „ŠAKAR MAKAR – 2016“, kuriame atliko muzikos ir teatro improvizaciją pagal M.Jurgilėnienės eilėraštį „ Nupiešiu Tėvynę“. Mažieji dalyviai puikiai pasirodė šalies improvizacijų festivalyje, įdėmiai ir mėgaudamiesi stebėjo kitų dalyvių pasirodymus. Pabaigoje visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir prizais.

Padėka už puikų pasirodymą

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….