Vilniaus lopšelis-darželis „Sakalėlis“ priėmė sveikatiados iššūkį „10 000 žingsnių yra vieni juokai!“. Visos įstaigos ugdytiniai „rinko“ žingsnelius bendram tikslui 10 000 žingsnių. Ir mums pavyko!!!!! Saulėtą spalio 22 dieną mes suvieniję jėgas, be vargo „surinkome“ reikiamus žingsnelius. Įtraukti buvo visi ugdytiniai ir pedagogai, žingsniavo, ir prie tikslo įgyvendinimo prisidėjo, net ir lopšelio grupių ugdytiniai. Smagiai su daina visi žingsniavome darželio teritorijoje. Jautėsi puiki nuotaika, nes tikslo siekti drauge visada yra smagu. 2020 metų spalio 22 dieną lopšelio – darželio „Sakalėlis“ bendruomenė praėjo 13 956 žingsnius!!!!!!!
Mes vieningi, mes jėga!
Iššūkiai mums ne bėda.
10000 žingsnių yra juokai,
Kai žygiuoji su draugais!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 ……………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Darželį aplankė ir su “ Gandriukų“  bei „Girinukų“  grupių vaikais  susipažino          

„Šiaušiukai“ knygelės autorius Ernas Moll. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ………………………………………………………………………………………………………………………………………..

2019 Spalio 10 d. darželyje paminėta Pasaulinė psichikos sveikatos diena!

Nuo pat ankstaus ryto vaikai išbandė inovatyvias sportines veiklas. Sporto ir sveikatingumo grupės komanda parengė jogą vaikams, kurią lydėjo pasaka. Štai keletas akimirkų iš veiklų:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Vėliau vaikų laukė edukacinė valandėlė „Mano geri jausmai ir ne tik“, kurios metu vaikai žiūrėjo ir analizavo edukacinius filmukus, žaidė aktyvius  žaidimus „pažink emociją“, taip pat atsipalaidavimo ir emocijų išveikimo žaidimus, buvo pristatytos metodinės priemonės padėsiančios vaikams stebėti ir įvardinti savo emocijas. Štai keletas akimirkų iš veiklų:

 

 

 

 

 

 

 

 

Atsipalaidavimo technikas išbandė ir mūsų darželio mokytojai. Juk tai ne tik puiki priemonė, kurią galima pritaikyti darbe su ugdytiniais, bet ir priemonė, padedanti plėtoti mokytojo gerovę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

……………………………………………………………………………………………………………………..

Rugsėjo 10- tą dieną  16.30 val. darželio kieme buvo pristatyta naujai įrengta krepšinio aikštelė